Радіус дорівнює 8 дм визнач діаметр кола


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Стас.

Ответ:

Діаметр кола - більший у 2 рази за радіус кола. Діаметр кола позначають буквою d. Тобто: d = 2 × r

А щоб знайти радіус, треба: r = d : 2 = 8 : 2 = 4дм

Відповідь: Радіус кола дорівнює 4дм.

Отвечает Перцев Евгений.

Відповідь:

16 дм

Покрокове пояснення:

Так як радіус половина діаметра, зробимо наступне. Треба радіус (R) помножити на 2.

R=D/2

8=D/2

D= 8*2 = 16 дм