Скільки натуральних чисел задовольняють нерівність: 100/9 < x < 1000/3 .


Ответы на вопрос

Отвечает Стремилова Анна.

Відповідь:

322 числа задовольняють нерівність.

Покрокове пояснення:

1) 100 : 9 = 11 (ост.1) = 111/9

2) 1000 : 3 = 333 (ост.1) = 3331/3

3) 111/9 < x < 3331/3; 11 < x < 333 х = 333 – 11 = 322