ДАЮ 10 БАЛЛОВ!!!(1 1/3 : 2/3 - 3/25 : 1/2) •1/2ПРОШУ С ОБЪЯСНЕНИЕМ!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Ульяна.

Відповідь:22/25

Покрокове пояснення:спочатку робимо дію в дужках 1 1/3 : 2/3 це =2 дальше виконуємо наступне ділення це 3/25 : 1/2 це =6/25 дальше віднімаємо наші результати 2 - 6/25 зручніше записать 2/1 - 6/25 це дорівнює 44/25 дальше множимо результат який вийшов в душках на 1/2 тобто 44/25 * 1/2 це дорівнює 22/25

Відповідь 22/25