Будь ласка допоможіть 3 приклади де два двоцифрових числ при множенні дають 108


Ответы на вопрос

Отвечает Губанова Таисия.

Ответ:

1-6*18=108

2-9*12=108

3-4*27=108

Пошаговое объяснение:

* це означає множення