Круг радiусом 2см.Знайдiть довжину кола та площу круга (π=3,14)


Ответы на вопрос

Отвечает Карпюк Мирослава.

довжина кола С=2πr

C= 2*3.14*2= 4*3.14 = 12.56 см

площа круга S=πr²

S = 3.14 * 2² = 12.56 см²