дошкільнята мають 20 молочних зубів. Скільки зубів мають дорослі, якщо у них на 12 зубів більше,

ніж у дошкільнят?​ треба коротка умова

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Андрей.

Умова:

Дошкільнята - 20 молоч. зуб.
Дорослі - ?, на 12 молоч зуб >

Розв'язання
1) 20+12 = 32 (молоч. зуб) у дорослих
Відповідь: 32 молоч зуб

Если не сложно, сделай ответ лучшим, пожалуйста

Отвечает Акимова Диана.

Відповідь:

20+12=32(з)

відповідь: дорослі мають 32 зуба

Покрокове пояснення: