. Троє робітників виклали 52 м доріжки, до того ж пер- 4 2 ший виклав 18 м доріжки, другий на 1 м

менше, ніж перший. Скільки метрів доріжки виклав третій ро- бітник?​

Ответы на вопрос

Отвечает Атауллин Денис.

Ответ:

17м

Пошаговое объяснение:

1)18-1=17--другий робітник

2)18+17=35--перший і другий разом

3)52-35=17-- третій робітник