Чотири поля мають площу по 100га кожне.На першому полі зібрали 3610ц пшениці,на другому 3780ц,на

третьому 3545ц і на четвертому 3565ц.Визнач урожайність пшениці на кожному полі та знайди середню врожайність.

Ответы на вопрос

Отвечает Званкович Евгения.

Відповідь:

Покрокове пояснення:


Отвечает Огай Арсений.

Ответ:

1) 3610:100 = 36, 1(4) - 31 га на першому полі; 2) 2)3780:100 = 37, 8 (ц) - з 1 га на другому полі; 3) 3)3545:100 = 35, 45 (ц)- 3 1 га на третьому полі; 4) 4)3565 : 100=35,65(ц)- 3 1 га на четвертому полі; в 5) (36, 1 + 37, 8 + 35, 45 + 35, 65) :4=36,25(ц) середня врожайність.цих чотирьох діях ми знаходили врожайність на кожному з чотирьох полів.