Знайти значення виразу -244-а, якщо а=-377 20 балов прошу!


Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб знайти значення виразу -244-а при а=-377, потрібно підставити значення а у вираз і обчислити його:

-244 - а = -244 - (-377) = -244 + 377 = 133

Отже, значення виразу -244-а при а=-377 дорівнює 133.