Решите уравнение 1/3x+5/9x=72​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Для вирішення даного рівняння, необхідно спочатку скласти його ліву частину до однієї дробу:

1/3x + 5/9x = (3/9)x + (5/9)x = (8/9)x

Отже, маємо рівняння:

(8/9)x = 72

Щоб знайти значення x, потрібно помножити обидві частини на обернене число до 8/9, тобто на 9/8:

x = 72 * (9/8) = 81

Відповідь: x = 81.