Дано коло радіус якого дорівнює 2-8 знайдіть сторону правильного шестикутника вписаного в дане коло​


Ответы на вопрос

Отвечает Рогов Паша.

Для вирішення задачі необхідно скористатися формулою для радіусу вписаного кола в правильний шестикутник:

r = a * sqrt(3) / 2,

де r – радіус вписаного кола, a – сторона правильного шестикутника.

Так як у даному завданні відомий радіус R = 2-8, знайдемо бік правильного шестикутника:

a = 2 * R / sqrt(3)

a = 2 * (2-8) / sqrt(3) ≈ -7.31

Відповідь: сторона правильного шестикутника, вписаного в дане коло, дорівнює приблизно -7.31. Зверніть увагу, що це негативне число, що не має фізичного сенсу, оскільки сторона не може бути негативною. Можливо, за умови допущено друкарську помилку.