СРОЧНО ЛЮДИ за день робітник виготовив 72 деталі що становить 9/12 завдання Скільки всього

деталей має виготовити робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Даниил.

Ответ:

96 деталей

Пошаговое объяснение:

72:\frac{9}{12} =\frac{72}{1} :\frac{9}{12} =\frac{72}{1} *\frac{12}{9} =\frac{96}{1} =96