Швидкість катера була27 7/20 км/год, а швидкість течії річки 2 1/20 км/год . Знайти швидкість

катера за течією річки і проти течії річки. СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ БУДЛАСКА.​

Ответы на вопрос

Отвечает Астапов Александр.

Пошаговое объяснение:

27 \frac{7}{20}  - 2  \frac{1}{20}  = 25\frac{6}{20}  \\ 27 \frac{7}{20}  + 2\frac{1}{20}  = 29 \frac{8}{20}