Знайди число, 3% якого дорівнюють значенню виразу (1000:25+20):15+(56:2+72):20-1*(48-48):3


Ответы на вопрос

Отвечает Венедиктов Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1000:25=40

40+20=60

60:15=4

56:2=28

28+72=100

100:20=5

4+5=9

48-48=0

1*0=0

0:3=0

9-0=9......