відстань між двома містами 720 км від кожного з них одночасно назустріч один одному виїхали два

швидкісні поїзди через скільки годин вони зустрінуться якщо швидкість першого 80 км год що становит 4\5 швидкості другого має бути 3 дії срочно даю

Ответы на вопрос

Отвечает Махортов Пашенька.

Ответ: вони зустрінуться через 21 годину.

Пошаговое объяснение:

Для розв'язання задачі скористаємось формулою:

час = відстань / швидкість

Для першого поїзда маємо:

час_1 = відстань / швидкість_1

Для другого поїзда маємо:

швидкість_2 = (3/4) * швидкість_1

час_2 = відстань / швидкість_2

Тоді загальний час, через який вони зустрінуться, дорівнюватиме сумі часів кожного поїзда:

час_зустрічі = час_1 + час_2

Підставляємо відомі значення:

час_1 = 720 / 80 = 9 годин

швидкість_2 = (3/4) * 80 = 60 км/год

час_2 = 720 / 60 = 12 годин

Отже, загальний час, через який поїзди зустрінуться, дорівнює:

час_зустрічі = 9 + 12 = 21 година