Знайди 5/8 від 48 А:6 Б:30 В:18 Г:240 СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Бабичева Лера.

Покрокове пояснення:

5/8 від 48 можна знайти, помноживши 48 на 5/8:

5/8 * 48 = (5 * 48) / 8 = 240 / 8 = 30

Отже, правильна відповідь: Б) 30.

Отвечает Соловьёва Елизавета.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти 5/8 від 48, ми можемо помножити 48 на 5/8:

48 * 5/8 = (48 * 5) / 8 = 240 / 8 = 30

Отже, 5/8 від 48 дорівнює 30.