3. З аркуша квадратної форми зі стороною 0,8 м потрібно вирізати круг найбільшого радіуса. Чому

дорівнює площа цього круга(результат округлити до десятих) будь ласка дуже потрібно зробити зараз

Ответы на вопрос

Отвечает Жеманов Кирилл.

Ответ:

0,5 м²

Пошаговое объяснение:

Диаметр круга будет равен стороне квадрата.

D = 0,8 м

π = 3,14

S = ? м²

S = πR²

R = D : 2 = 0,8 : 2 = 0,4 м

S = 3,14 * 0,4² = 3,14 * 0,16 = 0,5024 ≈ 0,5 м²