Попрощавшись, два велосипедиста роз'їхалися в різних напрямках. Через 12 хв між ними була відстань

4 км 320 м. Один велосипедист їхав зі швидкістю 175 м/хв. Яка швидкість іншого велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Орловская Юлия.

Ответ:

185 м/хв

Пошаговое объяснение:

S=V×t

4 км 320 м = 4 320 м

175 × 12 = 2 100(м) - проїхав перший

4 320 - 2 100 = 2 220(м) - проїхав другий

V= S:t

2 220 : 12 = 185 (м/хв) - швидкість другого

Відповідь: 185 м/хв