Висота циліндра дорівнює 5 см а діаметр основи - 6 см знайти об'єм циліндра​


Ответы на вопрос

Отвечает Живцова Анастасия.
Об'єм циліндра можна знайти за формулою:

V = πr^2h,

де r - радіус основи циліндра, h - висота циліндра, а π - це число пі, що дорівнює приблизно 3,14.

За умовою задачі діаметр основи дорівнює 6 см, тому радіус r = діаметр / 2 = 6 см / 2 = 3 см.

Також за умовою задачі висота циліндра дорівнює 5 см.

Підставивши ці значення в формулу, маємо:

V = πr^2h = 3.14 * 3^2 * 5 = 141.3 (см^3)

Отже, об'єм циліндра дорівнює 141.3 (см^3).