Чому дорівнює добуток 2/3 і 3/8.А- 5/11, Б-1/4 В-6/11 Г-1/2 Срочноооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

\displaystyle\frac{2}{3} *\frac{3}{8} =\frac{2*3}{3*8} =\frac{6}{24} =\frac{1*6}{4*6} =\frac{1}{4} =0,25

Відповідь: \displaystyle\frac{1}{4} але у тебе нема такої відповіді