1)Запишіть у вигляді мішаного числа а)8±2\5 б)11±17\3 в)15±22\27 г)222±1125\12652)виділіть цілу

частину з неприавельного дробу а)12\11 б)17\3 в)23\2 г)112\5 д)65\4 е)77\7допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Мулдатьянов Айдамир.

Пошаговое объяснение:

1)8+2/5=8 2/5 вісім цілий дві п'ятих

11+17/3=11 17/3 одинадцять цілих сімнадцять третіх

15+22/27=15 22/27 п'ятнадцять цілих 22-ві 27-мих

222+1125/1265=222 1125

2)12/11=1 1/11

17+/3=5 2/17

23/2=11 1/23