У першому бідоні молона на 7 л більше, ніж у другому. Скільки літрів молока в кожному бідоні, якщо

у двох бідонах разом 53л? пжпжпжп срочна нада

Ответы на вопрос

Отвечает Жолдасова Алби.

Нехай х л – у другому бідоні, тоді х + 7 – у першому.

х + х + 7 = 53

2х + 7 = 53

2х = 53 - 7

2х = 46

х = 46 : 2

х = 23

Отже, 23 л - у другому бідоні та 23 + 7 = 30 л - у першому.

Отвечает Имамутдинов Ильнар.

Відповідь:

23 л молока у першому бідрні; 30 л молока у другому бідоні.

Покрокове пояснення:

У другому бідоні - х л молока;

У першому бідоні - (х+7) л молока.

У двох бідонах разом:

(х + х+7) л молока.

За умовою:

х + х + 7 = 53

2х = 53 - 7

2х = 46

х = 46:2

х = 23 (л) молока у другому бідоні;

х+7 = 23+7 = 30 (л) молока у першому бідоні.