2*2+58888 розв'язання


Ответы на вопрос

Отвечает Алтухова Анастасия.

Ответ:58892

Пошаговое объяснение:(2*2)+58888=4+58888=58892, спочатку завжди множення, ділення а потім різниця та інше.