-5/7:(-7/5):(-8) Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Полина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

При діленні відємного числа на відємне=додатнє.Якщо така комбінація виконується триччі,то=відємне число.То:

-5/7:(-7/5):(-8)= -5/7:(-7/5)=25/49*8/1= -25/392