Автобус виїхав із пункту А до пункту В.За першу годину він проїхав 1/3 всього шлюху,за другу

50%решти,а за третю останні 150км.Знайдіть відстань між пунктами А і В. ВИРІШІТЬ РІВННЯНЯМ ДАЮ 100БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Фёдор.

Відповідь:

Відстань між пунктами А і В дорівнює 450 км.

Покрокове пояснення:

Позначимо відстань між пунктами А і В як Х км. У такому випадку за першу годину автобус проїхав 1/3 всього шляху, або Х/3 км. Йому залишилось проїхати Х - Х/3 = 2Х/3 км. За другу годину автобус проїхав 50% решти, або 2Х/3 × 50%/100% = Х/3 км. За третю годину автобус проїхав останні 150 км. Маємо рівняння:

Х/3 + Х/3 + 150 = Х

Х - Х/3 - Х/3 = 150

Х/3 = 150

Х = 150 × 3 = 450 км. - відстань між пунктами А і В.

Перевірка:

За першу годину: 450 / 3 = 150 км.

Залишилось проїхати: 450 - 150 = 300 км.

За другу годину: 300 × 50%/100% = 150 км.

За третю годину: 150 - 150 = 0 км. Автобус проїхав за три години 450 км.

Все вірно.

Отвечает Глобина Настя.

Ответ:

450 км

Пошаговое объяснение:

50% = 50/100 = 1/2

Весь путь = 1

1) 1 - 1/3 = 3/3 - 1/3 = 2/3 (часть) - пути осталось проехать автобусу после 1 часа

2) 1/2 * 2/3 = 1/3 (часть) - пути проехал автобус за 2 час

3) 1/3 + 1/3 = 2/3 (часть) - всего пути проехал автобус за два часа

4) 1 - 2/3 = 3/3 - 2/3 = 1/3 (часть) - пути проехал автобус за 3 час

1/3 = 150 км

5) 150 : 1/3 = 150 * 3/1 = 450/1 = 450 (км) - расстояние между пунктами