Мама приготувала 2 порції макарунів. Перша порція в 2 рази більша за другу. Всіх приготованих

макарунів було 36 штук. Скільки макарунів було у кожній порції окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Москвин Даниил.

Ответ:

Позначимо кількість макарунів у другій порції як x. Згідно умови, перша порція в 2 рази більша, тому кількість макарунів у першій порції буде 2x.

Загалом, мама приготувала 2 порції макарунів, отже, загальна кількість макарунів в обох порціях складає 36 штук.

Таким чином, ми можемо записати рівняння:

2x + x = 36,

де 2x - кількість макарунів у першій порції,

x - кількість макарунів у другій порції.

Додавши x до обох боків рівняння, отримаємо:

3x = 36.

Далі, поділимо обидві частини рівняння на 3:

3x/3 = 36/3,

x = 12.

Отже, кількість макарунів у другій порції (x) дорівнює 12, а кількість макарунів у першій порції (2x) дорівнює 2 * 12 = 24