Автобус виїхав із пункту А до пункту В.За першу годину він проїхав 25%всього шлюху,за другу

1/2решти,а за третю останні 75км.Знайдіть відстань між пунктами А і В. ВИРІШІТЬ РІВННЯНЯМ ДАЮ 100БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Екатерина.

Ответ:

відстань між пунктами А і В 150км.

Пошаговое объяснение:

Нехай X ,відстань між пунктами А і В, тоді за першу годину він проїхав 0,25х, за другу 75/2 км, за третю останні 75км. Значить X=0.25х+75/2+75; 0.75х=37,5+75; 0,75х=112,5; х=150 км;

Отвечает Антонова Анастасия.

Відповідь:

Відстань між пунктами А і В дорівнює 200 км.

Покрокове пояснення:

Позначимо відстань між пунктами А і В як Х км. У такому випадку за першу годину автобус проїхав 25% або 1/4 всього шляху, або Х/4 км. Йому залишилось проїхати Х - Х/4 = 3Х/4 км. За другу годину автобус проїхав 1/2 решти, або 3Х/4 × 1/2 = 3Х/8 км. За третю годину автобус проїхав останні 75 км. Маємо рівняння:

Х/4 + 3Х/8 + 75 = Х

Х - Х/4 - 3Х/8 = 75

3Х/8 = 75

Х = 75 × 8 / 3 = 200 км. - відстань між пунктами А і В.

Перевірка:

За першу годину: 200 × 25% / 100% = 50 км.

Залишилось проїхати: 200 - 50 = 150 км.

За другу годину: 150 × 1/2 = 75 км.

За третю годину: 75 - 75 = 0 км. Автобус проїхав за три години 200 км.

Все вірно.