27,6+14,6*x=64,1 поможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Chalova Angelina.
Для вирішення цієї рівняння необхідно спочатку відняти 27,6 з обох боків, потім поділити обидві частини на 14,6:

27,6 + 14,6*x = 64,1

14,6*x = 64,1 - 27,6

14,6*x = 36,5

x = 36,5 / 14,6

x = 2.5

Відповідь: x = 2,5.