на перщій полиці книжок у 2 рази більше ніж на першій другій. якщо з першої полиці переставили 5

книжок на другу то на обох полицях їх стане порівно. Скільки книжок на кожній полиці

Ответы на вопрос

Отвечает Буднюк Антон.

Пошаговое объяснение:

х книг на 2 полке

2х книг на 1 полке

2х-5 книг стало на 1 полке

х+5 стало на 2 полке

уравнение:

2х-5=х+5

2х-х=5+5

х=10 книг на 2 полке

2•10=20 книг на 1 полке