Розв'яжіть графічно систему рівнянь: 3х+у=3, х-у=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Андрей.

Відповідь:
Поставьте Спасибо если помогло!) Снизу весь ответ

Покрокове пояснення:

Для того, щоб розв'язати цю систему рівнянь графічно, ми малюємо графік кожного рівняння на координатній площині і знаходимо точку їх перетину. Ця точка буде розв'язком системи.

Для початку, перетворимо кожне рівняння до форми "у = ...":

3х + у = 3

у = 3 - 3х

x - у = 1

у = x - 1

Тепер ми можемо намалювати графіки цих рівнянь на координатній площині:

Точка перетину графіків знаходиться приблизно в точці (1, 0), тому розв'язок системи рівнянь є x = 1 та y = 0.