Власна швидкість човна дорівнює 14,7 км/год, а швид кість течії — 1,9 км/год. Знайди швидкості

човна за те- чією і проти течії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурмакина Лада.

1) 14,7 + 1,9 = 16,6 (км/год) - швидкість човна за течією.

2) 14,7 - 1,9 = 12,8 (км/год) - швидкість човна проти течії.

Відповідь: 16,6 км/год; 12,8 км/год.