З двох міст, відстань між якими 529,32 км, одночасно на зустріч одна одній виїхали дві автівки.

Швидкість першої – 80,2 км/год, а другої – в 1,2 рази більша. Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Богдан.

Відповідь:

192.48 км/год.

Покрокове пояснення:

Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу для знаходження часу зустрічі двох тіл, які рухаються одне назустріч одному: t = d / (v1 + v2) де d - відстань між містами, v1 та v2 - швидкості автомобілів. Підставимо в формулу відомі дані: t = 529.32 / (80.2 + 1.2*80.2) = 2.4 години Отже, автомобілі зустрінуться через 2.4 години після початку руху. Щоб знайти швидкість зустрічі, потрібно знайти відстань, яку проїхали автомобілі за цей час: s = v1 * t = 80.2 * 2.4 = 192.48 км Отже, швидкість зустрічі дорівнює 192.48 км/год.