3. Установити відповідність між добутками (1-4) та многочленами (А-Д), одержаними в результаті

перетворення цих добутків. 1 2 3 4 (a + 2)(a² - 2a+4) (a-2)(a-2) (a + 2)(a - 2) (a²-2)(a²+2) A Б B r Д a4-4 а²-2а +4 a3 + 8 a² - 4 a²-4a +4

Ответы на вопрос

Отвечает Филонов Саша.

(a+2)(a²-2a+4) = a³ + 4

Відповідність: C.

(a-2)(a-2) = (a-2)² = a²-4a+4

Відповідність: E.

(a+2)(a-2) = a²-4

Відповідність: B.

(a²-2)(a²+2) = a⁴-4

Відповідність: D.

Отже, відповідності між добутками та многочленами є:

1 - C

2 - E

3 - B

4 - D