Розв'яжіть квадратне рівняння -2ײ+10=0


Ответы на вопрос

Отвечает Тумашова Кристина.

 - 2 {x }^{2}  + 10 = 0 \\ 2 {x}^{2}  -   10 = 0 \\  {x}^{2}  - 5 = 0 \\ (x - 5)(x + 5) = 0 \\ x _{1} =  \sqrt{5}  \\ x _{2} =  -  \sqrt{5}