Розв'язати рівняння 3 х-2(2х-1)=-1 з поясненням))


Ответы на вопрос

Отвечает Черепков Витя.

Ответ:

Почнемо з розкриття дужок у другому доданку:

3x - 2(2x - 1) = -1

3x - 4x + 2 = -1

Потім складемо всі константи (числа, що не містять змінну x) у лівій та правій частині рівняння:

-x = -3

І, нарешті, розділимо обидві частини на -1, щоб знайти значення x:

x = 3

Отже, розв'язок рівняння 3x - 2(2x - 1) = -1 є x = 3.

Отвечает Челяк Танюша.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

3х - 2(2х - 1) = -1

3х - 4х + 2 = -1

-х + 2 = -1

-х = -1 - 2

-х = -3

х = 3