За зміну майстер виготовив у 3 рази більше деталей, ніж учень. Скільки деталей виго- товив учень,

якщо відомо, що він виготовив на 10 деталей менше, ніж майстер?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корчагіна Дарина.
Нехай учень виготовив х деталей, тоді майстер виготовив 3х деталей.
Складемо рівняння:
3х-х=10
2х=10
х=5
Відповідь: учень виготовив 5 деталей
Отвечает Джафаров Рузель.

Пошаговое объяснение:

Изготовил ученик = х деталей

Изготовил мастер = 3х деталей

3х - х = 10

2х = 10

х = 10 : 2

х = 5

Изготовил ученик = (х) = 5 деталей

Изготовил мастер = (3х) = 3 * 5 = 15 деталей