Будь ласка Розв'яжіть рівняння 0,7(4у-8)=0,8(у-3)-1,6


Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Настя.

Ответ:

2,8у - 5,6=0,8у - 2,4 - 1,6

2,8у - 0,8у= - 2,4 - 1,6 + 5,6

2у = - 1,6

у = 1,6 : 2

у = - 0,8

Пошаговое объяснение:

правило ☄️