6,9х - 5,7х - 2 2/3 = 44/45Розв'яжіть рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Смолина Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6,9х - 5,7х - 2 2/3 = 44/45

1,2x - 8/3 = 44/45

1,2x = 44/45 + 8/3

1,2x = 164/45

x = 164/45 : 1,2

х = 82/27, 3 1/27

Можна будь ласка кращу відповідь