Швидкість товарного поїзда на 40 км/год менша за швидкість пасажирського. Товарний поїзд за 7 год

проходить такий самий шлях, як пасажирський за 4,2 год. Знайдіть швидкість товарного поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Тастан Амина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  швидкість пасажирського поїзда - х км/год, тоді 4,2х - відстань, яку пройшов пасажирський  поїзд; а швидкість товарного поїзда х - 40 км/год, за 7 год він пройде відстань 7(х - 40)

Складемо рівняння:

7 * (х - 40) = 4,2х

7х - 280 = 4,2х

7х - 4,2х = 280

2,8х = 280

х = 280 : 2,8

х = 100 км/год швидкість пасажирського поїзда

х - 40 = 100 - 40 = 60 км/год швидкість товарного поїзда