З двох міст, відстань між якими 529,32 км, одночасно на зустріч одна одній виїхали дві автівки.

Швидкість першої – 80,2 км/год, а другої – в 1,2 рази більша. Через скільки годин вони зустрінуться? НАПИШІТЬ ТУТ ХОРОШУ ВІДПОВІДЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Андрей.

Відповідь:

80,2 * t + 96,24 * t = 529,32 км.

Розв'язавши це рівняння відносно t, отримаємо:

t = 3 години.

Покрокове пояснення: Позначимо швидкість другої автівки як x (в км/год). Тоді згідно з умовою задачі маємо:

швидкість першої автівки = 80,2 км/год,

швидкість другої автівки = 1,2 * швидкість першої автівки = 1,2 * 80,2 км/год = 96,24 км/год.

Нехай t - час, протягом якого рухалися автівки. За цей час перша автівка проїхала відстань 80,2 * t км, а друга - 96,24 * t км. За умовою задачі ці відстані разом дорівнюють відстані між містами.