Найдите координаты точки пересечения прямой, заданной уравнением у=3/11х-4 с осью Оу


Ответы на вопрос

Отвечает Смаглюк Маша.

Ответ:

(0;7/11)

Пошаговое объяснение:
В точці перетину з Оу х=0, а, щоб знайти у, нам треба вирішити рівняння з нулем замість у: 0=3/11х-4
11х-4=3
11х=7
х=7/11