3. Розв'яжи задачу. Швидкість течії ріки 1,8 км/год, це в 10,5 раза менше, ніж швидкість катера в

стоячій воді. Яка швидкість катера за течією ріки? очень срочно 50 балов!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазова Лиза.
Розв‘язання:
Так як швидкість течії в 10,5 разів меньше ніж швидкість катера, то швидкість катера = швидкість течії * 10,5 = 1,8*10,5=18,9 (км/год) - швидкість катера в стоячій воді
Швидкість катера за течією = швидкість катера в стоячій воді + швидкість течії = 18,9+1,8=20,7 (км/год)
Відповідь: швидкість катера за течією 20,7 км/год