Чи є число 2 коренем рівняння a) x + 3 = 8 б) х5=10будь ласочка​


Ответы на вопрос

Отвечает Мосолова Анастасия.

Ответ: б)

а)

x + 3 = 8 \\ x = 8 - 3 \\ x = 5

б)

5x = 10 \\ x = 10 \div 5 \\ x = 2

Отвечает Захаров Коля.

Ответ: а) ні

Б) так

Пошаговое объяснение:

а) x+3=8

Якщо x=2, то:

2+3≠8

Відповідь : 2 не є коренем даного рівняння

Б) x5=10

якщо x=2, то

2*5=10

відповідь : 2 є коренем даного рівняння