У двох кошиках лежало порівну яблук. Якщо з першого кошика взяти 5,5кг яблук, то в другому їх буде

у 3 рази більше, ніж стало у першому. Скільки яблук було в кошиках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гелей Саша.

Ответ:

8,25 кг

Пошаговое объяснение:

1 корзина = 2 корзина = х кг яблок было первоначально

3(х - 5,5) = х

3х - 16,5 = х

3х - х = 16,5

2х = 16,5

х = 16,5 : 2

х = 8,25

1 корзина = 2 корзина = (х) = 8,25 кг яблок было первоначально