Обчисли об'єм цилиндра, висота якого дорівнює 7 см, а діаметр 6 см. основи -​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Надежда.

Объем цилиндра

V = S * h

S = \pi r^{2}

r = \frac{d}{2}

V = \pi \frac{d^2}{4}  h = \frac{\pi * 7 * 6 * 6}{4} = 63\pi