Середнє арифметичне чисел 5,2 і а дорівнює 4,45. Знайдіть число а.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жугарева Аня.

Ответ:

3,7

Пошаговое объяснение:

(5,2 + а) : 2 = 4,45

5,2 + а = 4,45 * 2

5,2 + а = 8,9

а = 8,9 - 5,2

а = 3,7

(5,2 + 3,7) : 2 = 8,9 : 2 = 4,45