Знайдіть середнє арифметичне чисел: A.-25,4; 0; 56,9; 1 B.83; -67,1; 23,6; 2 дуже треба допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Нуралина Амира.

Ответ:

А=-25,4+0+56+9+1÷5=39,8

В=83+(-67,1)+23+6+2÷5=45,3

Пошаговое объяснение:

Сподіваюсь допомогла