Помогите пожалуйста через 20 минут задавать . Відстань між двома пристанями дорівнює 6,3 км. Від

цих пристаней в одному напрямі одночасно вирушили два катери . Знайдіть швидкість катера,який ішов попереду, якщо другий катер рухався зі швидкістю 24,6 км/год і наздогнав його через 3,5 год після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Тиломуродов Сухроб.

Ответ:

Хай швидкість першого катера дорівнює V км/год. Тоді час, за який він пройде відстань 6,3 км, можна знайти за формулою часу:

час = відстань / швидкість

6,3 / V

Так само, час, за який другий катер наздожене перший, можна знайти за формулою часу:

час = відстань / швидкість

6,3 / (V + 24,6)

Ми знаємо, що ці два часу дорівнюють 3,5 год:

6,3 / V = 6,3 / (V + 24,6) + 3,5

Можна знаходити V, розв'язуючи це рівняння:

6,3 / V - 6,3 / (V + 24,6) = 3,5

Розв'язавши це рівняння, отримаємо V = 18,2 км/год (округлено до 1 десятого).

Отже, швидкість першого катера дорівнює 18,2 км/год.

відзнач як найкращу відповідь, пж)