У книжці 256 сторінок, Сашко прочитав 25% книги. Скільки сторінок прочитав Сашко? Відповідь знаю,

64 сторінки.. Як правильно записати? ДЯКУЮ!

Ответы на вопрос

Отвечает Демышева Дарья.
Процент означає "частку від 100", тому щоб знайти скільки сторінок прочитав Сашко, потрібно помножити загальну кількість сторінок на відсоток, який він прочитав, і розділити на 100:

(25/100) * 256 = 0.25 * 256 = 64

Отже, Сашко прочитав 64 сторінки.