Під час годування пташенят ластівки батьки проводить у польоті до 6 год і пролітають приблизно

300,6 км Знайди середню швидкість польоту мами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фатхрахманова Виолетта.

Ответ:

25,05 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 300,6 : 2 = 150,3 (км) - пролетела мама-ласточка за 6 часов

2) 150,3 : 6 = 25,05 (км/ч) - средняя скорость за весь полет мамы-ласточки

Отвечает Кубіцька Віка.

Відповідь:

Середня швидкість польоту дорівнює 50,1 км/год. ( якщо відстань 300,6 км. пролетіла мама ); якщо відстань у 300,6 км. пролітають обидві ластівки - батьки, то середня швидкість польоту ластівки - мами дорівнює 25,05 км/год.

Покрокове пояснення:

Середня швидкість польоту ( V ) дорівнює загальній відстані ( D ), що поділена на час ( T ), що був витрачений на подолання цієї відстані:

V = D / T

Маємо:

D = 300,6 км.

T = 6 годин.

V = 300,6 / 6 = 50,1 км/год.

Але, якщо відстань у 300,6 км. пролітають обидві ластівки - батьки, то середня швидкість польоту ластівки - мами повинна бути розрахована відповідно з половини відстані, та відповідно вона буде у два рази меньшою:

V = 300,6 / 2 / 6 = 25,05 км/год.